Vastuvõtt 2024

Põhihariduseta     Põhihariduse baasil    Keskhariduse baasil     Maarja küla õpperühma

Vastuvõtt 2024/25. õppeaastaks kestab 1. juulini.

Sisseastumisdokumentide vastuvõtt Räpina Aianduskooli aedniku, floristi, keskkonnakaitse, maastikuehitaja ning tekstiilkäsitöölise erialadele toimub 1. aprillist kuni 1. juulini 2024.

Räpina Aianduskooli õpilaste vastuvõtu kord
Vastuvõtukomisjon ja -tingimused 2024/25. õppeaastaks

Sisseastumisvestlused statsionaarsesse (päevasesse) õppesse astujatega toimuvad 3. juulil 2024.
Mittestatsionaarsesse õppesse kandideerijatele sisseastumisvestlust ei ole (v.a tekstiilkäsitöö).

Sisseastumisdokumentide esitamine:

• Sisseastumise Infosüsteemi SAIS kaudu;
  • E-postiga aadressil vastuvott@aianduskool.ee;
  • Tavapostiga aadressil Räpina Aianduskool, Aianduse 6  Räpina 64505 Põlvamaa;
  • Aianduskoolis kohapeal E, T, N, R kl 9-14  kab 237.

Statsionaarsesse õppesse (päevasesse õppesse) kandideerimiseks esitatavad dokumendid

Mittestatsionaarsesse õppesse (kaugõppesse) kandideerimiseks esitatavad dokumendid

Korraga saab kandideerida kahele erialale.

TULEKUL: Maarja küla õpperühma avatud uste päev 7. mail Maarja külas.
Täiendav info: Maarja küla õpperühma õppejuht Haimar Sokk, haimar.sokk@aianduskool.ee, 5637 3016.