Lahtiste uste päev

Hea huviline!

Räpina Aianduskooli Maarja Küla õpperühma lahtiste uste päev toimub Maarja Külas

teisipäeval, 16. aprillil 2019. aastal kell 10.00 – 13.00.

Kutsume osalema põhikooli toimetulekukooli õppekava alusel lõpetanud (või kevadel lõpetavaid) noori, nende lapsevanemaid või hooldajaid ning koolide ja kohalike omavalitsuste esindajaid ning teisi huvilisi. Uuel õppeaastal alustame õpperühmaga, kuhu ootame 8 uut õpilast.
ÕPPEKAVA: aiandus, võimalik taotleda abiaednik tase 2 kutset, ning istutaja tase 2 ja aiakultuuride hooldaja tase kaks osakutseid.

ÕPPEAEG: 3 aastat

PÄEVAKAVA:

10.30 – 11.30 Ringkäik, kohapeal kursuste külastamine
11.45 – 13.00 Küsimused-vastused, kohapeal ka õpilaskodu esindajad.

Õpilaskandidaate kutsume eelkutseõppe laagritesse 15. – 17. juulil või  05. – 07. augustil 2019. Eelkutseõppe käigus sooritab õpilaskandidaat osalise töövõime hindamise testi ning töötab aias koos vanemate kursuste õpilastega. Laager toimub Maarja külas, elatakse telkides.

Otsus õppima asumise kohta tehakse 12. augustil.

Kohtumiseni Maarja Külas!
Huko Laanoja