Esmaabi

• õppehoones personalispetsialist Anneli Hirmo, kab 243
  • õpilaskodudes kasvatajad/administraatorid
  • kasvuhoones aednik Esta Ruus

Räpina Aianduskooli kooliõde Annika Sing (OÜ Perearst Anne Kaldoja) Räpina Tervisekeskuses

etteregistreerimise alusel tel 529 9691

E 8-10

R 12-14

AINULT ägedate kaebustega on mõistlik tulla vastuvõtule. Kroonilisi haigusi kureerib ja erinevaid analüüse teostab endiselt oma perearst.

Abi väljaspool vastuvõtuaega:

• PEREARSTI NÕUANDETELEFON 1220 on üleriigiline telefon, kust saab meditsiinilist nõu 24 tundi ööpäevas eesti ja vene keeles. 1220 telefonilt saab nõu lihtsamate terviseprobleemide korral, juhiseid esmaseks abiks ja vajadusel ka infot tervishoiu korraldust puudutavates küsimustes. Helistamisel ei tuvastata helistaja isikut, helistada ja nõu küsida saavad ka ravikindlustuseta inimesed. Lauatelefonilt helistades on esimesed 5 min helistajale tasuta, edasi on kõne kohaliku kõne hinnaga. Mobiililt helistades kehtib paketipõhine hind.
  • Põlva Haigla Erakorralise meditsiini osakond (EMO)- Põlva, Uus tn 2
  • Tartu Ülikooli Kliinikumi Erakorralise meditsiini osakond (EMO)- Tartu, Puusepa 8
  • KIIRABI 112

Ettepanekute või kaebustega koolitervishoiuteenuse osutaja tegevuse kohta pöörduda:
Eesti Haigekassa Tartu osakond                         Tervishoiuameti Lõuna talitus
Põllu 1 a, Tartu                                                        Põllu 1 a, Tartu
tel. 7447430                                                             tel. 7447400