Õppekorraldus

Õppetöögraafik 2021/22. õa

Tundide toimumise ajad


Õppesekretär: Kerli Sikaste vormistab õpilaspileteid, väljastab tõendeid                                                                    ruum 237, kerli.sikaste@aianduskool.ee, tel 5336 3600

Sessioonõppe (mittestatsionaarse õppe) juhataja: Karin Kask                                                                                        ruum 242, karin.kask@aianduskool.ee, tel 5333 2300

Statsionaarse õppe kursuste juhatajad:
Katrin Kivistik maastikuehituse ja aianduse eriala, katrin.kivistik@aianduskool.ee, tel 5288 338
Koidula Rauk abiaedniku eriala (integratsioonigrupp), koidula.rauk@aianduskool.ee
Irma Samoldina floristika eriala, irma.samoldina@aianduskool.ee
Õnne Rämmann keskkonnakaitse eriala, floristika eriala 1. kursus, onne.rammann@aianduskool.ee

Praktikakorraldaja: Kadi Koosapoeg (ruum 303, kadi.koosapoeg@aianduskool.ee, tel 5333 4820).

Projektijuht: Janely Trahv (ruum 335, tel 5400 4090, janely.trahv@aianduskool.ee). Erasmus+ projekti raames toimuvate õpirännete (praktika) korraldamine.


Paljundada, printida ja skanneerida saab raamatukogus (ruum 235), A3 suurusega materjale saab printida ja paljundada õpetajate toas (ruum 306).


Arvutitugi: Valdur Truija (arvutiklass 313, valdur.truija@aianduskool.ee; tel 5663 6162)
T 8.00-8.30
K 8.00-8.30
N 16.00-18.00

Haridustehnoloog: Katrin Uurman (klass 329, katrin.uurman@aianduskool.ee)
T 8.00-8.30
K 8.00-8.30
N 8.00-8.30