Õppekorraldus

Õppetöögraafik 2022/23. õa

Tundide toimumise ajad


Õppesekretär: Maarja Sõukand vormistab õpilaspileteid, väljastab tõendeid                                                               ruum 237, maarja.soukand@aianduskool.ee, tel 5336 3600

Sessioonõppe (mittestatsionaarse õppe) juhataja: Karin Kask                                                                                       ruum 242, karin.kask@aianduskool.ee, tel 5333 2300

Statsionaarse õppe kursuste juhatajad:
Katrin Kivistik maastikuehitajad ja aednikud, katrin.kivistik@aianduskool.ee, tel 5288 338;
Koidula Rauk abiaednikud (integratsioonigrupp), koidula.rauk@aianduskool.ee;
Õnne Rämmann floristid, keskkonnakaitse, onne.rammann@aianduskool.ee;
Ülle Viksi aednikud, ulle.viksi@aianduskool.ee;
Irma Samoldina floristid, irma.samoldina@aianduskool.ee.

Praktikakorraldaja: Kadi Koosapoeg, ruum 303, kadi.koosapoeg@aianduskool.ee, tel 5333 4820.

Projektijuht: Janely Trahv, ruum 335, tel 5400 4090, janely.trahv@aianduskool.ee. Erasmus+ projekti raames toimuvate õpirännete (praktika) korraldamine.


Paljundada, printida ja skanneerida saab raamatukogus (ruum 235), A3 suurusega materjale saab printida ja paljundada õpetajate toas (ruum 306).


Arvutitugi: Valdur Truija, arvutiklass 313, valdur.truija@aianduskool.ee; tel 5663 6162
T 8.00-8.30
K 8.00-8.30
N 16.00-17.00

Haridustehnoloog: Katrin Uurman, ruum 318, katrin.uurman@aianduskool.ee
T 8.00-8.30
K 8.00-8.30
N 8.00-8.30