Dekoratiivpunutised

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: K 22. veebruar 2023 kell 9.00 – 16.20
Maht: 8 ak h
Hind:  75€
Juhendaja: Räpina Aianduskooli floristika eriala õpetaja

Koolituse eesmärgiks on õppida vitstest erinevate vormide punumist. Valmivad tööd sobivad aeda ja terrassile, aga ka siseruumi dekoreerimiseks.

Koolituse läbinu:

  • valib punumiseks sobiva vitsa;
  • kasutab tööks sobivaid tööriistu ning abiahendeid;
  • valmistab vitsapärja, koonuse ja palli.

Kaasa võtta oma aiakäärid (kasutusmugavuse pärast),  kindlasti töökindad ja vastavalt ilmale õueriided ja -jalanõud, sest õppes käsitletakse ka materjali korjamist.

Räpina Aianduskool on Eesti Töötukassa koostööpartner.

Lisateave: Koolitustasus ei sisaldu majutus ega toitlustus.

Koolitusjuht: Elina Oeselg, elina.oeselg@aianduskool.ee 

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud  täienduskoolituse õppekorraldusega.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks. Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust e-posti teel ühendust. Andmed arve koostamiseks edastatakse raamatupidamisse peale seda, kui miinimumhulk huvilisi on registreerunud ja on kindel kursuse toimumine.

Kursusele registreerumise vorm

Andmed koolitusel osaleja kohta:


Ees- ja perekonnanimi *
Isikukood *
Telefon *
E-post *
Elukoha aadress *
Lisainfo

Koolituse eest tasuja andmed kui maksja pole sama isik


Maksja andmed
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga.