Taimeprojekti “Maitsetaimedega sõbraks” registreerimine

Taimeprojekti registreerimine on lõppenud. 500 rühma registreeriti juba esimese päevaga. Oleme rõõmsad, et taimeprojektid on jätkuvalt populaarsed.

Räpina Aianduskool kutsub õppeasutuste, sh lasteaedade õpilasi ja õpilasgruppe osalema taimeprojektis “Maitsetaimedega sõbraks!”. Projekti eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja paljundada sidrunmelissi ja piparmündi taimi.

Räpina Aianduskooli õpilased ja juhendajad teevad katse kaasa, jagavad õpetusi, soovitusi, meeldetuletusi ja annavad nõu tekkivate küsimuste korral. Lisaks taimede kasvatamisele ootavad ees huvitavad konkursid ja võistlused ning tervislik maitseelamus.

Kõiki tegevusi kajastame projekti kodulehel, mis avaneb 14. veebruaril 2022. Sel päeval alustame ka ühise taimekasvatusega.

Aianduskool toimetab registreerunud gruppidele projektitaimed 7.-11. veebruari 2022 jooksul.
Need, kes tulevad taimedele Räpinasse ise järele, saavad kaasa üllatuse.

Täiendavate küsimuste korral on abiks projekti meeskond. E-post: sobrad@aianduskool.ee

Teade avaldatud: 14.01.2022