Sada sammu

2024. aastal tähistab meie kool väärikat tähtpäeva. Koolis on  haridust omandatud juba sada aastat. Seoses juubeliga anname välja järjekordse juubeliraamatu „Sada sammu“. 

Palume vilistlaste ja endiste töötajate abi, et kõige huvitavamad lood koolielust, kõige iseloomulikumad  fotod ja  dokumendid teie kooli- või  tööperioodist Räpinas jõuaksid  juubeliraamatu kaudu ka teiste meie arvuka koolipere liikmeteni. 

Ootame teie või teie lähedaste ning tuttavate mälestusi, dokumente (liikmepileteid, aukirju, tunnistusi jms) ning fotosid esimesel võimalusel  meiliaadressile koidula.rauk@aianduskool.ee. Fotode juurde lisage ka selgitus, mida fotol kujutatakse, mis ajast on foto ning kes pildil on. Eriti oodatud on materjalid, mis kajastavad eelmise sajandi koolielu.  

Kui teil kooliajast säilitatud muid esemeid, nt maale, auhindu või  käsitöid, siis võite ka neid pildistada ja meile saata. Kindlasti ilmestavad ka need meie väljaannet. Samuti ootame loodusteemalist  kirjanduslikku omaloomingut (luuletusi, laulusõnu, miniatuure vms). 

Juubeliraamatu meeskonna nimel: Koidula Rauk, Räpina Aianduskooli eesti keele õpetaja