Räpina vald tunnustas aianduskooli töötajaid

Räpina vallavalitsus jagas 26. jaanuaril Sillapää lossi rosaariumis toimunud pidulikul väliaktusel valla tänukirju ja preemiaid 2020. aasta silmapaistvamatele tegude tegijatele.

Hariduse ja noorsootöö valdkonna aasta 2020 täiskasvanu preemia laureaadiks kuulutati aianduskooli puuviljanduse ja viinamarjakasvatuse õpetaja Liisi Kont, kes pälvis tunnustuse aiandushariduse populariseerimise eest. Tema otse-eetri õpetused ETV hommikuprogrammis on aidanud kaasa Räpina kui aianduselinna tuntuse ja maine kujundamisele.

Samas anti Räpina valla poolt üle tänukiri 40 aastat Räpina Aianduskoolis töötanud raamatukoguhoidjale Külli Nõmmistule. Paljude muude tegemiste kõrval hoolitsevad Külli ja Liisi koos aianduskooli ajalehe Aeg ja Vaim välja andmise eest.

Kasutaja Räpina Vald foto.

Liisi Kont, Räpina vallavanem Enel Liin ja vallavolikogu esimees Teet Helm. Foto: Merle Värv

Kasutaja Räpina Vald foto.

Külli Nõmmistu tänukirja vastu võtmas. Foto: Merle Värv

Loe rohkem Räpina valla kodulehelt.

Teade avaldati 27.01.2021