Parima praktikakoha konkurss

Eesti Tööandjate Keskliit kuulutas esmakordselt välja Parima praktikakoha konkursi, mille eesmärk on tunnustada neid Eesti ettevõtteid, kes panustavad märkimisväärselt kutseõppuritele ja tudengitele praktikavõimaluste ja/või õpipoisiõppe pakkumisse. Kandidaate saavad konkursile esitada ka kõrgkoolid, rakenduskõrgkoolid ja kutseõppeasutused, kes soovivad esile tõsta mõnd ettevõtet või sihtasutust, kellega on olnud edukas koostöö praktika ja/või õpipoisiõppe korraldamisel.

Konkursile kandidaadi esitamiseks tuleb täita Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel (www.employers.ee) asuv ankeet ja saata see meiliaadressile employers@employers.ee hiljemalt 17. veebruariks.

Lisaks parima praktikakoha tiitlile tunnustatakse eraldi ka parimat regionaalset ja parimat väikeettevõttest praktikakohta.

Võitjad valib viieliikmeline hindamiskomisjon, kuhu kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar, Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Janar Holm, Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht Ene Olle, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu tööstus- ja haridusvaldkonna juht Pille Meier ja Tallinna Teeninduskooli direktor Meeli Kaldma. Võitjad kuulutatakse välja märtsikuus.

Parima praktikakoha tunnustuse saanud tööandja saab õiguse kasutada spetsiaalselt välja töötatud märgist oma kodulehel, reklaammaterjalidel, trükistel jm.

Täpsem info Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel: http://www.employers.ee/uudised/konkurss-eesti-tooandjate-keskliit-otsib-parimat-praktikavoimalusi-pakkuvat-ettevotet/

Kandideerimisavaldus: http://www.employers.ee/wp-content/uploads/Parima-praktikakoha-kandidaadi-esitamise-avaldus-1.docx

Parima praktikakoha konkursi statuut: http://www.employers.ee/wp-content/uploads/statuut.pdf

Parima praktikakoha märgis: http://www.employers.ee/wp-content/uploads/m%C3%A4rgis-praktikakoht.jpg

Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo konkursil kandideerimise kohta:
Anneli Entson
Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik
Tel 6999 303
e-mail anneli.entson@employers.ee