Noor Meister floristivõistluse 1.koht Jarko Ilvesele

Kutsemeistrivõistluste saatesarja “Noor Meister” uue hooaja esimese tiitli võitis Räpina Aianduskooli floristi eriala kolmanda kursuse õpilane Jarko Ilves. Ühtlasi oli see Jarko jaoks kolmas järjestikune Noore Meistri tiitli võit. Palju õnne, Jarko!

Jarko Ilves

Teise koha saavutas Hiiumaa Ametikooli õpilane Helina Topolev ja kolmanda auväärse tulemuse saavutas aianduskooli õpilane Mirle-Merlin Järs. Palju õnne võitjatele ja kõigile osalejatele!

Suur tänu võistluse õnnestumisele kuulub võistlejate juhendajatele Leili Alaoja-Reinule, Maris Paasile ja Tarmo Noormetsale, kes andsid endast parima, et osalejate ettevalmistus sujuks ladusalt ning võistlus oleks meeldejääv kõigile. Samuti suur tänu Harnole, Shishile, Rosamoss OÜ-le, Moone OÜ-le, Nurmiko OÜ-le ja Floreana OÜ-le nende hindamatu toetuse eest. Tänusõnad Tuuli Luigale ülesannete välja mõtlemise eest ja kohtunikele Ahti Lyrale, Yulia Medvedjevale ja Marek Jakobile. Kõige suurem tänu kuulub Pille Petersonile ürituse korraldamise ja toetamise eest.

Floristi võistluse kõik võistlejad.

Võistlus ja saate salvestus aianduskoolis juba 6. veebruaril. Saade läks eetrisse Kanal2-s 8. mail, mil avaldati viimaks ka võistluse tulemused. Saadet saab järele vaadata Kanal 2 veebi TV-s.
„Noore Meistri“ ametlikud sotsiaalmeediakanalid: Facebook www.facebook.com/noormeister; Instagram www.instagram.com/noormeister. Saate tellis Haridus- ja Noorteamet ning tootjaks on produktsioonifirma RUUT.

Fotod Harry Tiits.

Teade avaldatud 09.05. 2024