Mälumängurid, maalijad ja küpsetajad

Räpina Aianduskooli õpetajad Malle Terepson-Madisson, Reti Randoja-Muts, Irma Samoldina, Valdur Truija ning Maarja Küla õppealajuhataja Huko Laanoja osalesid traditsioonilises kutsekoolidevahelises mälumängus, mis toimus seekord 6. veebruaril Pärnus. Mäng oli väga põnev, sest mängujuhiks oli populaarsest telemängust “Kes? Kus? Millal?” tuntud Jaak Allik. Meie õpetajad olid tublid ja saavutasid auväärse II koha.
*   *   *
18. veebruaril toimunud kursustevahelise mälumänguvooru  TULEMUSED:
I koht 2MG (23p.) -5p.
II koht 1AG (19p.) -4p.
III koht 2KG(18p.) -3p.
IV koht 1AP (15p.) -2p.
V koht 3MP (12 p.) -2p.
*  *  *
13. veebruaril toimunud  koolisisene omaloomingu konkursi eesmärgiks oli välja valida esindajad Liivimaa kutsekoolide samanimelisele üritusele. Seetõttu kasutatati ka samu võistluskategooriad.
Žürii (Urve Grünberg, Anne Aruste, Kadi Koosapoeg, Ulvi Mustmaa) otsustas RAKi esindama saata:

1. Kategoorias “Suuga teen ma suure linna” (ehk suuline omalooming) – Elis Sepp (1kg) oma luuletustega; (äramärkimist leidis ka Ragne Nasimov (1ap);
2. Kategoorias “Kuldsed käed” – Triin Abramson (1ap) – tikitud portreefoto; vahvaid joonistusi ja maale esitlesid ka Piia Ann Leis (1ap) ja Jevgenia Nikitina (1ip);
3. Kategoorias “Kakuke” – Getheliis Tambets (1kg) – kirsside ja šokolaadiga leib (lisaks suurepärane tooteesitlus!)
Publik hääletas oma lemmikuks Marika Mältoni (2mg) ehted.
Žürii tänab ka Aivi Süllat (1mp) julge esinemise eest kategoorias “Roosa Panter”.

Tundub, et valik läks täkkesse – 17. veebruaril Tartus H. Elleri nimelises Muusikakoolis toimunud Liivimaa kutsekoolide omaloomingu konkursilt naases Getheliis 1. koha ning Triin ja Elis mõlemad 2. kohaga. ÕNNITLEME!
Tartus toimunud ürituse kajastust võib lugeda 18. veebruari “Tartu Postimehest”.