Kutsekoolide mälumängu kaks esimest kohta noppis aianduskool

12. aprillil 2024 aianduskoolis toimunud 162. Liivimaa kutseõppeasutuste mälumängul osalesid mälumängurid Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Kehtna Kutsehariduskeskusest, Viljandi Kutseõppekeskusest, Valgamaa Kutseõppekeskusest, Tartu Kunstikoolist, Luua Metsanduskoolist ning kaks võistkonda aianduskoolist.

Mängu võitjaks kuulutati aianduskooli 1. võistkond koosseisus Lüüli Kiik, Toomas Mastik, Ille Rämmer, Irma Samoldina ja Valdur Truija.
Teisele kohale tuli aianduskooli 2. võistkond, kus võistlesid Merike Aomets, Karin Kask, Kaie Mei, Aleksei Raud ning Kalle Toom.
Kolmanda koha võttis Luua Metsanduskooli võistkond, kuhu kuulusid Ester Kliiman, Peep Arold, Hille Ley, Erle Tüür ja Taavi Pae.

Palju õnne võidukatele! Täname põneva lahingu eest kõikide osalenud koolide võistkondi!
Suur tänu küsimuste koostamise ja mängu läbiviimise eest, Priit Naruskberg!

Teade avaldatud 14.04.2024