Maheaianduse alused

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: R – L 05.05. – 06.05. 2023 Esimene õppepäev algab kell 11.30, teine kell 9.00.
Maht: 24 ak tundi, millest 16 kontakttundi.
Hind: 120€
Õppejõud: Toivo Niiberg 

Sihtgrupp: Maheaiandusest huvitatud väiketootjad, isiklikuks tarbeks toidu kasvatajad.

Kursuse läbinu omandab maheaianduse olemuse baasalused. Teab maheaianduse levinumaid käsitlusi ja praktilisi rakendusi. Kursuse lõpetajale väljastatakse tõend.

Lisateave: Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina, kui on kohti. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.

Koolitusjuht: Elina Oeselg, 56 671 936, elina.oeselg@aianduskool.ee 

Räpina Aianduskool on Eesti Töötukassa koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiate töötukassa lehelt.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega 

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õiguse kursuse algust edasi lükata või koolitus ära jätta.

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Õppegruppi arvamine toimub avalduste laekumise järjekorras, koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust veel ühendust!

Õppegrupis vabu kohti veel: 15

Kursusele registreerumise vorm

Andmed koolitusel osaleja kohta:


Nimi *
Isikukood *
Töökoht ja amet
Telefon *
E-post *
Elukoha aadress *
Haridustase *
Põhjendus ja lisainfo

Koolituse eest tasuja andmed kui maksja pole sama isik


Maksja andmed
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga *