Maastikuehitajate võistluse tulemused

Räpina Aianduskoolis 27. ja 28. septembril 2017 toimunud rahvusvahelisel maastikuehitajate kutsevõistlusel osales  12 õpilast:
Häly Raidla, Jekaterina Gusseva, Markus Vainu, Nataliia Magerramova, Timo Sild ja Kätlin Kiima Räpina Aianduskoolist, Elke-Eliise Robam ja Kimberly Reim Luua Metsanduskoolist, Jani Kinnunen ja Miikka Kääntä (Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia, Soome), Thomas Scholtiski ja Friedrich Thiele (Staatliche Berufsbildende Schule Erfurt, Saksamaa).
Kutsevõistluse paremik üldises arvestuses:
I  Miikka Kääntä
II  Jani Kinnunen
III  Häly Raidla
Eesti paremik:
I  Häly Raidla
II Jekaterina Gusseva
III  Markus Vainu
Eesti õpilastele tugevat konkurentsi pakkunud pika võistluskogemusega Soome paar, Jani ja Mikka, on juba paar aastat rahvusvahelistel võistlustel end treenida saanud ning esindab Soomet ka sel aastal 15.- 18. oktoobril Abu Dhabis toimuval WorldSkills 2017 võistlusel, kus Eestit on esindamas aianduskooli maastikuehituse eriala vilistlased Mairold Mänd ja Erik Rüütel.
Maastikuehitajate päeva raames toimunud orienteerumismängus osales 40 õpilast: maastikuehituse I, II ja III kursus, kuid ka floristi ja keskkonnakaitse õpilased. Kõik osalejad tegid tubli töö!
Orienteerumismängu esikolmik: I koht Kersti Sagim, II koht Ly Sild; III koht Ragne Nazimov.
Õnnitleme võitjaid ja tunnustame kõiki tublisid osavõtjaid!
Fotogalerii