Jätkuvalt müüme kasvuhoones suve- ja püsililli, maitse- ja köögiviljataimi, jätkuvalt käib puukoolis viljapuude ja marjapõõsaste müük. Müügis on suur sortiment suve- ja püsililli, maitsetaimi, samuti tomati, kapsa- ja paprikataimi. Pakume suvelilleampleid ja maitsetaimeampleid! Viljapuudest on enamus sortimendist selleks kevadeks müüdud, pakkuda on mingi valik ploomiistikuid ning mingi valik marjapõõsaid. NB! Kahjuks ei saa meilt osta õuna- ja pirnipuude istikuid! Seoses eriolukorraga on rakendatud taimede ostmisel täiendavalt ohutusnõudeid ja ostu ohutuks sooritamiseks jälgige reklaami ja käituge vastavalt. Oleme ja toimetame mõistlikult! Maksta saab nii sularahas kui kaardiga, eelistatud on kaardimaksed! Oleme avatud tööpäeviti kella 8.00 kuni 16.00-ni. Alates 09. maist kuni 27. juunini toimub suve- ja püsilillede (NB! mitte viljapuude, marjapõõsaste ja ilutaimede) müük kasvuhoones ka laupäeviti kella 9.00 kuni 13.00. Pühapäeviti kasvuhooned suletud!

 

 

 

 

Müügil OÜ EstMulch’i poolt toodetud dekoratiivmultšid 6 erinevas värvitoonis. (tumepruun, tellispunane, erepunane, oranž, kuldne ja must). Dekoratiivmultš on valmistatud looduslikust rebitud puidust ja värvitud keskkonnasõbralike muldvärvidega. Saadaval 50 l kottides, koti hind 7,50 €. Tule tutvu dekoratiivmultšidega Räpina Aianduskooli kasvuhoone parklas!

Müük õppemajandis toimub E – R  08:00-16:00,  suve- ja püsilillede müük 09. mai kuni 27. juuni ka laupäeviti kella 9.00 kuni 13.00.

Maksta saab nii sularahas kui pangakaardiga!

Küsi infot: Urmas Roht, tel 5689 4690, urmas.roht@aianduskool.ee