NB! Alates 27. juulist on võimalus korjata Aianduskooli sõstraistandusest musta sõstart hinnaga 1,20 €/kg. Korjamine tööpäeviti 8.00 kuni 16.00. Info: 5248301, Maiken.

NB! NB! NB! Taimede müüki ei toimu enam laupäeviti, taimi saab osta tööpäevadel 8.00 kuni 16.00!  NB! NB! NB!

Maksta saab nii sularahas kui pangakaardiga!

Jätkuvalt müüme kasvuhoones suve- ja püsililli ning maitsetaimi, jätkuvalt käib puukoolis viljapuude ja marjapõõsaste müük. Müügil on suur sortiment püsililli ja ka  maitsetaimi. Pakume ka maitsetaimeampleid!

Viljapuudest on pakkuda on väike valik ploomiistikuid ning marjapõõsaid. NB! Kahjuks ei saa meilt osta õuna- ja pirnipuude istikuid!

Seoses eriolukorraga on rakendatud taimede ostmisel täiendavalt ohutusnõudeid ja ostu ohutuks sooritamiseks jälgige reklaami ja käituge vastavalt. 

Müügil OÜ EstMulch’i poolt toodetud dekoratiivmultšid 6 erinevas värvitoonis. (tumepruun, tellispunane, erepunane, oranž, kuldne ja must). Dekoratiivmultš on valmistatud looduslikust rebitud puidust ja värvitud keskkonnasõbralike muldvärvidega. Saadaval 50 l kottides, koti hind 7,50 €. Tule tutvu dekoratiivmultšidega Räpina Aianduskooli kasvuhoone parklas!

 

Küsi infot: Urmas Roht, tel 5689 4690, urmas.roht@aianduskool.ee