Floristi kutseeksam 2013

Attachments:
Download this file (floristieksamijuhend 13.odt)Floristi eksamijuhend 2013 24 Kb 05/13/13 13:44
Download this file (floristikutseeksami avaldus_tühi.doc)Floristi kutseeksami avaldus 19 Kb 05/13/13 13:44

Florist I, II kutseeksam toimub 25. – 27. juunini 2013.a Räpina Aianduskoolis.

Kutseeksami osad

1. Taimmaterjali ja abivahendite tundmine (taimede nimekiri on määratud floristika õppekavaga)

2. Lilleseade – 3 praktilist tööd:

• 1. töö – segatehnikas spiraalkimp karkassil, karkassi võib teha valmis ettevalmistuspäeval kohapeal korjatud materjalist (kodust kaasa toodud karkassi kasutamine ei ole lubatud!)

• 2. töö – tilgakujuline leinakimp plastvahus, radiaalse varte asetusega

• 3. töö – teibitud tehnikas rinnaehe naisele

Kutseeksamil teostavate tööde graafik

25. juuni – ettevalmistuspäev: lillede puhastamine ja lisamaterjali korjamine, karkassi valmistamine

26. juuni – esimene eksamipäev: taimmaterjali ja abivahendite tundmine, spiraalkimbu ja rinnaehte valmistamine

27. juuni – teine eksamipäev: leinakimbu valmistamine, kutseeksamikomisjoni tagasiside

Kutseeksamile registreerumine

1. Palun täitke vorm kutseeksami sooritajale.
  2. Digitaalselt allkirjastatud vormikohane avaldus (vorm lehe alguses) ning isikut tõendava dokumendi koopia palun saata elektroonselt indrek.kaeli@aianduskool.ee hiljemalt 10. juunil 2013.

Aktsepteeritud on vaid elektroonselt esitatud dokumendid.

NB!

Räpina Aianduskooli floristika eriala 2012. aasta lõpetajad teostavad kutseeksamil vaid lilleseade 3 praktilist tööd (ei lahenda taimmaterjali ja abivahendite tundmise ülesannet).

Kutseeksami sooritamine on Räpina Aianduskooli floristika eriala 2012.a ja 2013.a lõpetajale TASUTA!

Lisainfo floristika eriala juhtõpetajalt Indrek Kaeli  ( indrek.kaeli@aianduskool.ee)