Eesti puuvilja-marjaveini valmistamine

Pildi allikas: pixabay.com/jconejo

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Koolituspäevad: NB! Uus aeg! L – P 24.07. – 25.07. 2021 Esimene õppepäev algab kell 11.30, teine kell 9.00.
Maht: 16 ak tundi
Hind: 75 €, tasumine ettemaksuarve alusel.
Juhendaja: Toivo Niiberg

Koolituse läbinu:
– oskab järjestada veiniks sobivamad puuviljad-marjad,
– omandab puuvilja-marjaveinide klassifikatsiooni üldalused,
– omandab veinivirde valmistamisega seotud arvutuste põhimõtted,
– saab ülevaate üldisest veinivalmistamise tehnoloogiast,
– saab põgusa ülevaate eritehnoloogiatest, ravimveini, siidri ja vahuveini valmistamisest.

Räpina Aianduskool on Eesti Töötukassa koostööpartner.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega https://www.aianduskool.ee/taienduskoolitus/taiend-oppekorraldus/ 

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.
Registreerumine lõppenud
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust veel ühendust. Koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine.