Aianduskooli õpetajad pälvisid taas tunnustust

18. oktoobril 2013 tunnustati Räpina muusikakoolis täiskasvanud õppija nädala lõpuürituse raames maakonna tublimat õppijat, koolitajat, organisatsiooni ja innustajat ning kuulutati välja Räpina valla „Maa sool”. Tänukirjad andis üle maavanem Ulla Preeden ning „Maa soola” tiitli Räpina Vabahariduse Ühendus.

• Põlvamaa Aasta õppija – Gerta Konsap;
  • Põlvamaa Aasta koolitaja – Toivo Niiberg;
  • Põlvamaa Aasta koolitussõbralikum organisatsioon – Räpina lasteaed Vikerkaar;
  • Põlvamaa Aasta õppijate innustaja – Külli Ots;
  • “Maa sool”  – Malle Terepson-Madisson (haridusalase tegevuse arendamise eest Räpina vallas)
  • “Maa sool”  – Marika Klimberg (kultuurialase tegevuse arendamise eest Räpina vallas)

„Maa sool” tiitlite jagamise traditsioon ulatub pea sajakonna aasta taha. Tänavu möödub Räpina Rahvahariduse Seltsi asutamisest 108 aastat. Seltsi eestvedamisel jagati haridus- ja kultuurielu eestvedajatele juba Esimese Eesti Vabariigi ajal. Tookordse seltsi asemele on asunud  Räpina Vabahariduse Ühendus, kes alates 1995. aastast korraldab kolme aasta takka konkursse piirkonna tublimate haridus-ja kultuuritöötajate väljaselgitamiseks ning tunnustamiseks.

ÕNNITLEME, TOIVO ja MALLE!     Ja ikka jaksu ning edu!