153. kutsekoolide mälumängu esikoht jäi Räpinasse

Kutseõppeasutuste 153. mälumäng toimus 21. jaanuaril 2022 Räpina Aianduskoolis. Tuisuse ilma kiuste sõideti Räpinasse ajusid ragistama mitmelt poolt Eestist. Mängust olid osa võtma tulnud Pärnumaa Kutsehariduskeskuse, Järvamaa Kutsehariduskeskuse, Kehtna Kutsehariduskeskuse, Luua Metsanduskooli, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli, Tartu Kunstikooli, Valgamaa Kutseõppekeskuse ning Räpina Aianduskooli võistkonnad. Võõrustajaks olnud aianduskooli oli esindatud kahe võistkonnaga. Küsimused koostas ning mängu viis läbi tuntud mälumängur Priit Naruskberg.

Mängu võitis aianduskooli 1. võistkond koosseisus Huko Laanoja, Toomas Mastik, Ille Rämmer, Irma Samoldina ning Valdur Truija.
II saavutas Järvamaa Kutsehariduskeskuse võistkond ning tubli III koht kuulus Kehtna kutsehariduskeskusele. Aianduskooli 2. võistkond, millesse kuulusid Merike Aomets, Lüüli Kiik, Kalle Toom, Aleksei Raud ning Õnne Rämmann tegi samuti tubli debüüdi ning saavutas lõpparvestuses IV koha.

Järgmise mälumängu korraldajaks on Luua Metsanduskool.

Mälumängurid aianduskooli saalis 21.01 2022

Teade avaldatud: 24.01.2022