Vastuvõtt 2015 jätkub

RÄPINA AIANDUSKOOLI  ON VASTU VÕETUD

Statsionaarsesse õppesse õpilaskandidaadid, kes käisid vestlusel 3. juulil või varem.

Mittestatsionaarsesse õppesse aedniku, maastikuehitaja, floristika ja keskkonnakaitse õppekavadele õpilaskandidaadid, kes esitasid nõuetekohased dokumendid 1. juuliks.  Palume õppima asumine kinnitada vastavalt kooli poolt e-posti teel saadetud teatele hiljemalt 20. juulil 2015.
Tekstiilkäsitöö õppekava kõikide õpilaskandidaatidega toimub vestlus esmaspäeval, 24. augustil. Vestluse ajakava täpsustamisel. Palume kaasa võtta 4-5 endavalmistatud näidistööd.

10. AUGUSTINI  JÄTKUB DOKUMENTIDE VASTUVÕTT
statsionaarsesse ja mittestatsionaarsesse õppesse järgmistele õppekavadele:

statsionaarne (päevane) õpe

• nooremaednik (kutseõpe, 1a, õpilasele, kelle kodune keel on vene keel)
  • aednik (kutsekeskharidusõpe, 3a)
  • aednik  (kutseõpe, 2a)
  • florist (kutsekeskharidusõpe, 3a)
  • florist (kutseõpe, 2a)
  • maastikuehitaja (kutsekeskharidusõpe, 3a)
  • maastikuehitaja (kutseõpe, 2a)
  • keskkonnakaitse (kutseõpe keskhariduse baasil, 2a)

mittestatsionaarne õpe (sessioonõpe)

• maastikuehitaja (kutseõpe, 2a)
  • florist (kutseõpe, 2a)
  • tekstiilkäsitöö (kutseõpe, 2a)
  • keskkonnakaitse (kutseõpe keskhariduse baasil, 2a)

Vastuvõtutingimuste ning õppekavadega on võimalik tutvuda https://www.aianduskool.ee/vastuvott/

VESTLUS statsionaarse õppe õpilaskandidaatidega toimub 17. ja 18. augustil (vastavalt õpilaskandidaadi soovile ja võimalusele; ka nendega, kes 3. juulil vestlusel osaleda ei saanud) algusega kell 9.00.