Taimeprojekt “Sõprusetera”

Räpina Aianduskool kutsub õppeasutuste õpilasi ja õpilasgruppe osalema taimeprojektis “Sõprusetera”. Projekti eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja vaadelda aedherne taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Räpina Aianduskooli õpilased ja juhendajad teevad katse kaasa, jagavad õpetusi, soovitusi, meeldetuletusi ja annavad nõu tekkivate küsimuste korral. Lisaks taimede kasvatamisele ootavad ees iganädalased huvitavad viktoriiniküsimused, mitmed konkursid ja võistlused ning kevadine maitsev ja tervislik hernesaak.

Kõiki tegevusi kajastame projekti kodulehel, mis avaneb 14. veebruaril 2017.

Aianduskool toimetab registreerunud gruppidele aedherne sortide ‘Valma’ ja ‘Erme’ seemned 20. veebruari nädalal.

Need, kes tulevad ise töökomplektidele Räpinasse järele, saavad kaasa üllatuse. Töökomplekti saab kätte Räpina Aianduskooli raamatukogust 21.-22. veebruaril kell 9.00-16.00

Registreerimine on lõppenud!

Aitäh!

Projektis osalejate nimekiri

Täiendavate küsimuste korral on abiks projekti meeskond.
E-post: sobrad@aianduskool.ee

Targaks tarkuseteraga!