Student Florist Cup 2018

Rahvusvaheline floristika õpilaste võistlus Student Florist Cup 2018 toimus 20.-21. aprillil Eesti Näituste Messikeskuses. Osa võtsid Räpina Aianduskooli sessioonõppe õpilased Christina Pihelgas, Grete Paal, Olga Sternbeck ja Anna Koltsa. Esimene töö oli kodus ettevalmistatud ruumi kaunistus teemal “Minu kodu”. Selle töö said õpilased ette valmistada paaristööna. Ülejäänud võistlustööd olid individuaalsed. Kimbu, teemal “Vesi”, karkassi said õpilased ette valmistada kodutööna. Kolmas töö oli üllatustöö ja kohapeal selgust teema “Kotist välja”, mille raames tuli kinkekott lilledega dekoreerida.

Kokku oli võistlejaid 16, Eestist, Lätist ja Soomest. Esimesed kolm kohta läksid seekord meie naabritele Lätti. Esimene eestlaste hulgas olid Räpina Aianduskooli esindajad Anna Koltsa 4. ja Grete Paal 5. kohaga. Järgnesid  Christina Pihelgas 7. ja Olga Sternbeck 9. kohaga. Täname osalejaid tubli töö eest!

Võistlustööde fotod Student Florist Cupi FB lehel

Pille Peterson