STIHLi noore aedniku stipendium Julia Ivanovale


Aianduskooli hea koostööpartner, STIHL tehnika maaletooja Farron Tehnika OÜ toetab igal aastal üht silmapaistvat aedniku eriala õpilast aastase stipendiumiga.
Tänavune STIHLi noore aedniku stipendiumi võitja on aedniku eriala 2. kursuse õpilane Julia Ivanova.
“Õppides aednikuks, avastasin, et hoolimata varasemast õppimiskogemusest erinevates koolides, ei ole õppimine olnud kunagi varem nii kaasahaarav. Aednikutöö ühendab endas teadust ja loomingut, muutes selle erakordselt põnevaks. Taimedega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu ja rahulolu, tuues igapäevaellu vaheldust ja uusi avastusi. Suurimaks väljakutseks pean aga oma oskuste ja teadmiste arendamist aianduses ka pärast aianduskooli lõpetamist,” ütleb Julia oma õpingute kohta.
Palavad õnnesoovid, Julia!

In:


Veel uudiseid

 • Sisseastumistest- ja vestlus statsionaarsesse õppesse kandideerijatele 21. augustil

  Sisseastumistest- ja vestlus statsionaarsesse õppesse kandideerijatele 21. augustil

  Täiendav vastuvõtt Räpina Aianduskooli aedniku, floristi, keskkonnakaitse, maastikuehitaja ning tekstiilkäsitöölise erialadele toimub8. juulist – 18.augustini 2024. Korraga saab kandideerida kahele erialale. Loe lisaks…  Sisseastumistest ja vestlus statsionaarsesse (päevasesse) õppesse kandideerijatega toimub 21. augustil 2024, aianduskooli õppehoones (Aianduse 6, Räpina). Mittestatsionaarsesse õppesse kandideerijatele sisseastumisvestlust ei ole (v.a tekstiilkäsitöö). Tekstiilkäsitöö vestlused toimuvad 21. juuli ruumis 216, erialale…

 • Aeg ja Vaim juuni 2024. Lõpetajate erinumber.

  Aeg ja Vaim juuni 2024. Lõpetajate erinumber.

  Kooli ajalehe Aeg ja Vaim 2024. aasta juunikuu lõpetajate erinumbris: Õnnitleme lõpetajaid ja õpetajaid; Aianduskool 100; Õppekäikudest Hollandisse, Austriasse ja Itaaliasse; Mullatervis – Iain Tolhursti kogemusest; Iluaianduse õppekavadest ajaloos … ja palju muud huvitavat! Loe ajalehte!

 • Aasta õpetaja ja noorõpetaja 2024

  Aasta õpetaja ja noorõpetaja 2024

  Aianduskoolis on tavaks õppeaasta lõpus välja selgitada aasta õpetaja ja aasta noorõpetaja. 2024. aasta õpetajate hääletusele seati õpilaste poolt üles 4 kandidaati: floristi eriala koloriitne õpetaja Leili Alaoja-Rein; maastikuehitusse uusi ideid toovad õpetajad Maris Rebane ja Ivi Sirel; ning keeleõpetaja Ave Teesalu, kes paneb õppijad ladina keelt armastama. Räpina Aianduskooli aasta õpetajaks 2024 valiti üle-koolilisel…

ET