Õppekorraldus

Õppetöögraafik 2023/24. õa 

Tundide toimumise ajad


Õppejuht: Karin Kask, õppetöö üldine korraldus, VÕTA nõustamine, mittestatsionaarse õppe nõustamine,  ruum 242, karin.kask@aianduskool.ee, tel 5333 2300

Õppesekretär: Maarja Sõukand, õpilaspiletite vormistamine, tõendite väljastamine, ruum 237, maarja.soukand@aianduskool.ee, tel 5336 3600

Statsionaarse õppe kursuste juhatajad:
Katrin Kivistik maastikuehitajad ja aednikud, katrin.kivistik@aianduskool.ee, tel 5288 338;
Koidula Rauk abiaednikud (integratsioonigrupp), koidula.rauk@aianduskool.ee;
Õnne Rämmann floristid, keskkonnakaitse, onne.rammann@aianduskool.ee;
Ülle Viksi aednikud, ulle.viksi@aianduskool.ee.

Praktikakorraldaja: Kaie Mei, ruum 303, kaie.mei@aianduskool.ee, tel 5333 4820.

Projektijuht: Janely Trahv, ruum 335, tel 5400 4090, janely.trahv@aianduskool.ee. Erasmus+ projekti raames toimuvate õpirännete (praktika) korraldamine.


Paljundada, printida ja skanneerida saab raamatukogus (ruum 235), A3 suurusega materjale saab printida ja paljundada õpetajate toas (ruum 306).


Arvutitugi: Valdur Truija, arvutiklass 313, valdur.truija@aianduskool.ee; tel 5663 6162
T 8.00-8.30
K 8.00-8.30
N 16.00-17.00

 

ET