Noor Meister floristivõistluse 1. koht Jarko Ilvesele


Kutsemeistrivõistluste saatesarja “Noor Meister” uue hooaja esimese tiitli võitis Räpina Aianduskooli floristi eriala kolmanda kursuse õpilane Jarko Ilves. Ühtlasi oli see Jarko jaoks kolmas järjestikune Noore Meistri tiitli võit. Palju õnne, Jarko!

Teise koha saavutas Hiiumaa Ametikooli õpilane Helina Topolev ja kolmanda auväärse tulemuse saavutas aianduskooli õpilane Mirle-Merlin Järs. Palju õnne võitjatele ja kõigile osalejatele!

Suur tänu võistluse õnnestumisele kuulub võistlejate juhendajatele Leili Alaoja-Reinule, Maris Paasile ja Tarmo Noormetsale, kes andsid endast parima, et osalejate ettevalmistus sujuks ladusalt ning võistlus oleks meeldejääv kõigile. Samuti suur tänu Harnole, Shishile, Rosamoss OÜ-le, Moone OÜ-le, Nurmiko OÜ-le ja Floreana OÜ-le nende hindamatu toetuse eest. Tänusõnad Tuuli Luigale ülesannete välja mõtlemise eest ja kohtunikele Ahti Lyrale, Yulia Medvedjevale ja Marek Jakobile. Kõige suurem tänu kuulub Pille Petersonile ürituse korraldamise ja toetamise eest.

Võistlus ja saate salvestus aianduskoolis juba 6. veebruaril. Saade läks eetrisse Kanal2-s 8. mail, mil avaldati viimaks ka võistluse tulemused. Saadet saab järele vaadata Kanal 2 veebi TV-s. 
„Noore Meistri“ ametlikud sotsiaalmeediakanalid: Facebook www.facebook.com/noormeister; Instagram www.instagram.com/noormeister. Saate tellis Haridus- ja Noorteamet ning tootjaks on produktsioonifirma RUUT.

Fotod Harry Tiits.

In:


Veel uudiseid

 • Aeg ja Vaim. Aianduskool 100 erinumber

  Aeg ja Vaim. Aianduskool 100 erinumber

  Kooljuhi juubelikõne. Aianduskooli mitu palet. Vilistlastest kolleegideks. Legend Külvajast. Loe kooli juubeliks ilmunud ajalehte: Aeg ja Vaim 8. juuni 2024.   

 • Õppeaasta lõpuaktused

  Õppeaasta lõpuaktused

  Maarja küla õpperühma lõpuaktus toimub 13. juunil kl 11 Maarja külas. Lõputunnistuse saab 8 abiaedniku eriala lõpetajat. Räpina Aianduskooli 23/24. õppeaasta pidulik lõpuaktus toimub 21. juunil kl 13 kooli saalis. Lõputunnistuse saavad aedniku, floristi, maastikuehitaja ja tekstiilkäsitöölise eriala lõpetajad. Aktusel kuulutatakse välja aasta õpetaja ja aasta noorõpetaja tiitli laureaadid. Kõik kaasaelajad ja õnnitlejad on oodatud!

 • Nooraednike kutsevõistlus Horti Challenge 2024 tõi osalejaid kokku üle Euroopa

  Nooraednike kutsevõistlus Horti Challenge 2024 tõi osalejaid kokku üle Euroopa

  Tänavune kevad on Räpina Aianduskoolis mitmes mõttes eriline. Kool tähistab 100. sünnipäevaja ning lisaks sellele toimus 24.–25. mail aianduskoolis rahvusvaheline nooraednike kutsevõistlus Horti Challenge. Võistlustel osales 14 tiimi kaheteistkümnest Euroopa riigist. Võistlejatel tuli lahendada erinevaid ülesandeid kahekümnel võistlusalal. Nii pandi ennast proovile näiteks viljapuu pookimises, taimede istutamises ja niisutussüsteemide ühendamises, määrati mulla pH-d, sõideti murutraktoriga…

ET