Noor Meister floristivõistluse 1. koht Jarko Ilvesele


Kutsemeistrivõistluste saatesarja “Noor Meister” uue hooaja esimese tiitli võitis Räpina Aianduskooli floristi eriala kolmanda kursuse õpilane Jarko Ilves. Ühtlasi oli see Jarko jaoks kolmas järjestikune Noore Meistri tiitli võit. Palju õnne, Jarko!

Teise koha saavutas Hiiumaa Ametikooli õpilane Helina Topolev ja kolmanda auväärse tulemuse saavutas aianduskooli õpilane Mirle-Merlin Järs. Palju õnne võitjatele ja kõigile osalejatele!

Suur tänu võistluse õnnestumisele kuulub võistlejate juhendajatele Leili Alaoja-Reinule, Maris Paasile ja Tarmo Noormetsale, kes andsid endast parima, et osalejate ettevalmistus sujuks ladusalt ning võistlus oleks meeldejääv kõigile. Samuti suur tänu Harnole, Shishile, Rosamoss OÜ-le, Moone OÜ-le, Nurmiko OÜ-le ja Floreana OÜ-le nende hindamatu toetuse eest. Tänusõnad Tuuli Luigale ülesannete välja mõtlemise eest ja kohtunikele Ahti Lyrale, Yulia Medvedjevale ja Marek Jakobile. Kõige suurem tänu kuulub Pille Petersonile ürituse korraldamise ja toetamise eest.

Võistlus ja saate salvestus aianduskoolis juba 6. veebruaril. Saade läks eetrisse Kanal2-s 8. mail, mil avaldati viimaks ka võistluse tulemused. Saadet saab järele vaadata Kanal 2 veebi TV-s. 
„Noore Meistri“ ametlikud sotsiaalmeediakanalid: Facebook www.facebook.com/noormeister; Instagram www.instagram.com/noormeister. Saate tellis Haridus- ja Noorteamet ning tootjaks on produktsioonifirma RUUT.

Fotod Harry Tiits.

In:


Veel uudiseid

 • Kodulehe uuendamine

  Kodulehe uuendamine

  Räpina Aianduskooli koduleht on saanud uue ilme. Kodulehe sisu üleviimisel võib esineda tõrkeid. Valminud on õppeaia veebileht aed.aianduskool.ee ning  valmimisel on täienduskoolituste veebileht koolitus.aianduskool.ee. Kodulehe sisu puudutavate küsimustele vastab infospetsialist Lüüli Kiik luuli.kiik@aianduskool.ee Tehniliste probleemide korral on abiks IT-spetsialisti Aleksei Raud aleksei.raud@aianduskool.ee

 • Maastikuehitajate Noor Meister 2024

  Maastikuehitajate Noor Meister 2024

  14.–15. mail 2024 toimus Eesti Näituste messikeskuses kutsehariduse suursündmus, oskuste festival „Noor Meister 2024″. Oskuste festivali raames toimus kümneid kutsevõistlusi, mille tulemusel selgusid Eesti parimad noored kutsemeistrid. Räpina Aianduskooli õpilased olid kuue võistkonnaga osalemas maastikuehitajate võistlusel. Et aianduskool on hetkel ainus kutseõppeasutus, kus statsionaarses õppes maastikuehitajaks õppida saab, siis sellel võistlusel teiste koolide esindusi osalemas…

 • Horti Challenge 2024

  Horti Challenge 2024

  24.-25. mail toimub Räpina Aianduskoolis rahvusvaheline noorte aednike kutsevõistlus Horti Challenge, kus osalevad EUROPEA ühenduse koolid. HortiChallenge 2024 on osa Räpina Hea Kodu päevade programmist, mis kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi. Võistlemas on 15 võistkonda kolmeteistkümnest Euroopa riigist: Austriast, Belgiast, Tšehhist, Taanist, Soomest, Iirimaalt, Lätist, Luksemburgist, Norrast, Rumeeniast, Poolast, Hollandist ning Eestist. Võisteldakse kahekümnel…

ET