Ettevõtluse minihäkaton 2. aprillil

Võrumaa Arenduskeskuse eestvõtmisel on 2. aprillil 2024 Räpina Aianduskoolis toimumas ettevõtluse minihäkaton*, mille käigus genereeritakse äriideid ning sõelutakse nende hulgast parimad elluviimiseks. Häkatoni viib läbi inspireeriv ja karismaatiline koolitaja Harald Lepisk.

Oodatud on kõik, kel huvi ettevõtluse alustamiseks või uute suundade seadmiseks! Info ja registreerimine.
Tule, leia oma äriidee ning alusta ettevõtlusega!

*Mis on häkaton? Sõna “häkaton” pärineb kahest sõnast: “häkkimine” (mida siin kasutatakse loomingulise lahenduse leidmise tähenduses, mitte ebaseadusliku tegevuse tähenduses) ja “maraton” (pikk ja intensiivne pingutus). Häkatoni eesmärk võib olla näiteks uute ideede genereerimine, tarkvaraarenduse kiirendamine või probleemide lahendamine. Ürituse lõpus esitatakse tavaliselt loodud projektid žüriile, kes hindavad nende tulemuslikkust ja originaalsust ning võivad anda auhindu parimatele lahendustele. Häkatonid on populaarsed ka start-up kogukondades, kus need võivad olla heaks viisiks kiiresti testida uusi äriideid ja prototüüpe.

Teade avaldatud 05.03.2024