21.–22. mail toimus koolisisene floristide võistlus, kus osalesid statsionaarõppe õpilased kursustelt FL23-41K, FL24-41K ja FL24-42K. Kahepäevane sündmus andis noortele võimaluse panna proovile oma loovus, tehnilised oskused ning ajaplaneerimine võistlussituatsioonis.
Võistlus algas esimesel päeval kell 9.00 sissejuhatusega, millele järgnes disainimine ja ideede läbimõtlemine. Päeva jooksul keskendusid osalejad lillede ettevalmistamisele ning kahe võistlustöö valmistamisele. Teisel päeval jätkati kolmanda ülesandega, mis nõudis nii täpsust kui ka loomingulist lähenemist.
Võistlustöid hindasid lisaks floristi eriala õpetajatele ka vilistlastest külaliskohtunikud Tuuli Luiga ja Jarko Ilves, kes tõid hindamisse professionaalset kogemust ja värsket pilku.
Pingeline ja loov protsess kulmineerus autasustamisega, kus anti välja järgmised tunnustused:
🏆 Grand Prix – Anna Lošakova
🥇 1. koht – Kaisa Tull
🥈 2. koht – Kristina Haliulin
🥉 3. koht – Kertu-Lisete Pinte
Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõigile, kes selle sündmuse meeldejäävaks muutsid!



