Sõbraprojekti “100 kingitust aianduskoolile” kokkuvõte

Sõbraprojekti registreeris 104 õpilasgruppi, valminud kingituse saatis meile 54 gruppi. Kingitused olid kõik vahvad, loovad ja haridusliku sisuga. Paljudes kingitustes oli näha varasemate taimeprojektide käigus omandatud teadmiste ja kogemuste edukat kasutamist. Oleme rõõmsad, et aianduskooli sõbraprojektid on loonud “roheliste sõrmedega” koolide ja lasteaedade kogukonna ning meie algatatud tegevusi jätkatakse projektiväliselt.

Esitatud kingituste hulgast kõige lemmikumad selgitasime välja aianduskooli Facebooki lehel toimunud rahvahääletuse kaudu. Vaata albumit!
Kõikide kategooriate võitjad ja eriauhindade saajad on avaldatud projekti veebilehel.

Iga kategooria võitjale on auhinnaks meie kooli poolt läbi viidav loodusharidusprogramm teile sobival ajal.
Teistele ära märgitutele on välja pandud eriauhinnad.
Võtame auhinnatutega hiljemalt 31.maiks ühendust.

Aitäh kõigile kaasategutsejatele!

In:

Veel uudiseid

Aeg ja Vaim. Aianduskool 100 erinumber

Kooljuhi juubelikõne. Aianduskooli mitu palet. Vilistlastest kolleegideks. Legend Külvajast. Loe kooli juubeliks ilmunud ajalehte: Aeg ja Vaim 8. juuni 2024.

Õppeaasta lõpuaktused

Maarja küla õpperühma lõpuaktus toimub 13. juunil kl 11 Maarja külas. Lõputunnistuse saab 8 abiaedniku eriala lõpetajat. Räpina Aianduskooli 23/24. õppeaasta pidulik lõpuaktus toimub 21. juunil kl 13 kooli saalis. Lõputunnistuse saavad aedniku, floristi, maastikuehitaja ja tekstiilkäsitöölise eriala lõpetajad. Aktusel kuulutatakse välja aasta õpetaja ja aasta noorõpetaja tiitli laureaadid. Kõik kaasaelajad ja õnnitlejad on oodatud!

Nooraednike kutsevõistlus Horti Challenge 2024 tõi osalejaid kokku üle Euroopa

Tänavune kevad on Räpina Aianduskoolis mitmes mõttes eriline. Kool tähistab 100. sünnipäevaja ning lisaks sellele toimus 24.–25. mail aianduskoolis rahvusvaheline nooraednike kutsevõistlus Horti Challenge. Võistlustel osales 14 tiimi kaheteistkümnest Euroopa riigist. Võistlejatel tuli lahendada erinevaid ülesandeid kahekümnel võistlusalal. Nii pandi ennast proovile näiteks viljapuu pookimises, taimede istutamises ja niisutussüsteemide ühendamises, määrati mulla pH-d, sõideti murutraktoriga…

ET