Vanemuises tunnustati parimaid õpetajaid, video

Tartus Vanemuise kontserdimajas toimunud üleriigilisel Aasta Õpetaja auhinnagalal “Eestimaa õpib ja tänab” kuulutati aasta haridusteoks Räpina aianduskooli projekt “1000 sõpra”.
Projekti “1000 sõpra” kaudu pakutakse üldhariduskoolidele ja lasteaedadele loodus- ja elulähedast õpet ning populariseeritakse keskkonnasõbralikkust üle Eesti.

Tegu on uurimusliku avastusõppega – isetegemise kaudu tekitatakse huvi taimede vastu ja väärtustatakse puhast elukeskkonda.

Projektis “1000 sõpra” osaleb ligi 1000 rühma üle Eesti. Projektis kasutatakse paindlikult e-õppe võimalusi nii videoõpiku kui iganädalase veebiviktoriini ja blogiraportite näol. Lapsed ei õpi mitte ainult taimede eest hoolitsemist, vaid saavad ka oskuse kasvatada oma söögilauale tervislikke taimi.

Vaata ERRi uudislõiku siit.