Vähelevinud ja perspektiivsete köögiviljade kasvatus, kasutus ning esmane töötlus

Pildi allikas: pixabay.com/stux

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: UUS AEG! L – P 29.05. – 30.05. 2021 Esimene õppepäev algab kell 11.30, teine kell 8.00.
Maht: 16 ak tundi
Hind: 65 €, tasumine ettemaksuarve alusel.
Juhendaja: Toivo Niiberg

Sihtrühm:
Aia ja põllumaad omavad talunikud, väikeettevõtjad ja ettevõtete töötajad, kellel on vajadus oma maa ratsionaalsemaks kasutuseks.
Hobiaednikud.

Koolituse alustamise nõuded: Algteadmised köögiviljandusest.

Koolituse läbinu
• teab ja tunneb vähelevinumaid köögivilju ja nende kasvatamise iseärasusi;
• omab teadmisi nende töötlemiseks ja säilitamiseks.

Auditoorses õppes käsitletavad teemad:
* Maapirni, nõiakartuli, kultuurvõilille, takja, pastinaagi ja mustjuure kasvatamine ning töötlus.
* Ülevaade perspektiivsetest salati- ja spinatikultuuridest. Hosta, spargli, lehtpeedi ehk mangoldi, salatkrüsanteemi, mungalille ja aedportulaki kasvatamine ja töötlus.

Õpingute lõpetamise eelduseks on 100% osalemine õppetegevuses. Hindamist ei toimu, koolituse läbinule väljastatakse Räpina Aianduskooli tõend.

Lisateave: Majutuse võimalus lisatasu eest (10€/öö) kooli õpilaskodus, Nooruse 2, Räpina. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud täienduskoolituse õppekorraldusega

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.

Aadress *
E-post: *
Põhjendus ja lisainfo

Koolituse eest tasuja andmed kui maksja pole sama isik

Maksja andmed:

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis! Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust veel ühendust. Koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine.