Stipendium aedniku eriala õpilasele

Aianduskool ja Stihl tööriistade maaletooja Farron Tehnika OÜ sõlmisid 21. jaanuaril toimunud praktikajuhendajate seminaril lepingu, mille kohaselt on aianduse eriala statsionaarse õppe õpilastel võimalus kandideerida Farron Tehnika poolt välja pandud stipendiumile. Stipendiumi suuruseks on 1000 eurot.

Kalle Toom (RAK) ja Mart Kelk (Farron Tehnika) allkirjastavad koostöölepingu.

Farron Tehnika esindaja Mart Kelgu sõnul oli tagumine aeg Stihlil ja aiandukoolil koostööle asuda ning stipendiumi loomine on ühiste tegude esimene samm.

Aianduskooli direktor Kalle Toom kuulutas lepingu allkirjastamise järel tänavuse stipendiumikonkursi välja ja tutvustas konkursi statuuti.

Stipendiumile saavad kandideerida aedniku eriala statsionaarse õppe õpilased, kel ei ole õppevõlgu, kes ei viibi kandideerimise hetkel akadeemilisel puhkusel ning on silmapaistva aiandushuviga. Kandideerijal tuleb eriala juhtõpetajale esitada lühike motivatsioonikiri. Stipendiumi võitja, kelle nimi kuulutatakse välja 19. veebruaril aianduskoolis toimuval vabariigi aastapäeva aktusel, otsustab Farron Tehnika OÜ esindus.

 

Teade avaldatud 22.01.2021