Sõbrad looduses

Räpina Aianduskool soovib pakkuda õpilastele võimalust 2 päeva viibida kaunis Põlvamaa looduses, saades praktilisi kogemusi ja isetegemisvõimalusi otse loodusest. Looduslaagri erinevates töötubades on võimalik harida ennast looduses toimuvaga. Lisaks uutele teadmistele on võimalus olla kehaliselt aktiivne (koolil on olemas jalgrattad, käimiskepid, jalg-, korv- ja võrkpallivarustus, sulgpallivarustus ja saalihokivarustus). Kooli juurde kuulub ka õpilaskodu, kus on võimalik õpilased majutada ning koolisööklas toimub toitlustamine. Pilootprojekt on esialgu plaanis korraldada Põlvamaa kooliõpilastele. Kui laager osutub populaarseks, siis on võimalik järgmistel aastatel korraldada jätkuprojekt.

Looduslaagris pakutakse õpilastele võimalus teadmisi saada järgmistes töötubades: