Sissejuhatus kirjakunsti

Koht ja aeg: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: Õppegrupi komplekteerumisel
Maht: 16 ak tundi
Hind: 120 €, tasumine ettemaksuarve alusel.
Juhendaja: Ülle Sarnit, käsitöö kutseõpetaja.

Sihtgrupp: Lille- ja käsitöö poodides, cateringis ning tavanditeeninduses töötavad inimesed, kes vajavad oma töös kauni kirja praktilist valdamist.
Koolituse alustamise nõuded puuduvad.

Õpiväljundid

Kujundab ja kirjutab kursiiv- ja antiikvakirjas õnnitlus- ja lauakaarte, kuulutusi jms.

Õppe sisu:

Õppes käsitletavad teemad:

  • Kirjakunsti kasutusalad.
  • Töövahendid ja materjalid, kasutatavate alusmaterjalide eripära kirje kandmiseks.
  • Ettevalmistavad harjutused ilukirja kirjutamiseks.
  • Kursiiv- ja antiikvakirja stiilides tekstide kujundamine ja kirjutamine õnnitlus-, laua- ja kaastundekaartidel.

Lisateave: Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.
Koolituse hinnas ei sisaldu toitlustus. Einestada on võimalik kooli sööklas lisatasu eest. Koolimajast 1 km kaugusel on ka avalikud toitlustusasutused.

Koolitusjuht: Elina Oeselg, 56 671 936 elina.oeselg@aianduskool.ee

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega, sh olete teadlik, et vastavalt õppekorralduse punktidele 7.5 ja 7.6 säilib kursusele kohale ilmumata jätmise ja katkestamise korral täiemahuline koolitusarve tasumise kohustus.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õiguse kursuse algust edasi lükata või koolitus ära jätta.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Õppegruppi arvamine toimub avalduste laekumise järjekorras, koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust veel ühendust!

Õppegrupis vabu kohti veel: 12

Kursusele registreerumise vorm

Osaleja ees- ja perekonnanimi *
Isikukood *
E-mail *
Telefon *
Elukoha aadress *
Tööga hõivatus
Kõrgeim omandatud hariduse tase
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga *
Lisainfo koolitajale
Arve saaja andmed, kui maksja pole koolitusel osaleja