Räpina Aianduskooli taimeprojekt alustab peagi!

OSALEJATE NIMEKIRI

Meil on hea meel teatada, et peagi on algamas järjekordne taimekasvatusprojekt “Sõprusetera 2020”. Kutsume kõikide õppeasutuste (ka lasetaedade) õpilasi ja õpilasgruppe koos juhendajatega projektis osalema ja üheskoos herneid kasvatama.

Projekti eesmärgiks on õppida uusi oskusi, kasvatada, hooldada ja vaadelda aedherne ja lillherne taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju ning õisi.
Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased teevad katse kaasa, jagavad nõuandeid ja õpetussõnu.

Projektis ootab osalejaid ees peale hernetaimede kasvatamise katse veel iganädalane vikroriin ja mitmed temaatilised konkursid. Ägedamad konkursitööd ja aktiivsemad osalejad saavad autasustatud!

Registreerimine projektis osalemiseks algab 20. jaanuaril ja kestab 31. jaanuarini või kuni 300 grupi täitumiseni.
Registreerimine taimeprojektis osalemiseks on lõppenud. Aitäh kõigile!

Täiendavate küsimuste korral on abiks projekti meeskond (e-post: sobrad@aianduskool.ee)

Targaks tarkuseteraga!
Sõbraks sõpruseteraga!