Räpina Aianduskooli taimeprojekt Kurgisõbrad 2021 alustas

Meil on hea meel teatada, et järjekordne taimekasvatusprojekt “Kurgisõbrad 2021” on startinud. Sel aastal kutsusime õppeasutuste (ka lasteaedade) õpilasi ja õpilasgruppe koos juhendajatega üheskoos kurke kasvatama.

Projekti eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja vaadelda hariliku kurgi (Cucumis sativus) taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased teevad katse kaasa, jagavad nõuandeid ja õpetussõnu.

Projektis ootab osalejaid ees peale kurgitaimede kasvatamise katse veel iganädalane viktoriin ja mitmed temaatilised konkursid. Ägedamad konkursitööd ja aktiivsemad osalejad saavad autasustatud!

Registreerumine on lõppenud! OSALEJATE NIMEKIRI

Täiendavate küsimuste korral on abiks projekti meeskond (e-post: sobrad@aianduskool.ee)