Räpina Aianduskooli taimeprojekt alustab peagi!

Meil on hea meel teatada, et peagi on algamas järjekordne taimekasvatusprojekt “Kurgisõbrad 2021”. Kutsume kõikide õppeasutuste (ka lasteaedade) õpilasi ja õpilasgruppe koos juhendajatega projektis osalema ja üheskoos kurke kasvatama.

Projekti eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja vaadelda hariliku kurgi (Cucumis sativus) taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased teevad katse kaasa, jagavad nõuandeid ja õpetussõnu.

Projektis ootab osalejaid ees peale kurgitaimede kasvatamise katse veel iganädalane viktoriin ja mitmed temaatilised konkursid. Ägedamad konkursitööd ja aktiivsemad osalejad saavad autasustatud!

Registreerumine on lõppenud!

Täiendavate küsimuste korral on abiks projekti meeskond (e-post: sobrad@aianduskool.ee)