Põsepunaarmeel on hoog sees

Kolmapäeva, 23. oktoobri pärastlõunal liikus Räpina Aianduskooli Põsepunaarmee hoogsa tempoga edasi. Ja tagasi. Ja jälle edasi. Pisiriisujaid toetas õppemajandi rasketehnikavägi. Põsepunaarmee võitis (korras ümbrus, ühistegutsemise jõu tajumine, hea tuju, tervislik toimetamine värskes õhus jne).

Teisisõnu: kogu aianduskooli pere osales sügisesel leheriisumis– ja pargikoristusaktsioonis. Suur tänu kõigile osalejatele!

*   *   *

RAKis osatakse tööd teha, kuid osatakse ka lustida.

17. oktoobril toimus Rebaste päev, mille kohta on väga positiivset tagasisidet andnud nii ristitavad kui ristijad.  Lähemalt saab muljeid lugeda novembrikuisest kooli lehest.

14. oktoobril toimus kursustevaheline mälumäng, mille sedapuhku võitis 2mg kursus. Teisele kohale tuli 3mp kursus ning kolmandale 3tp. Aga eriti vahva on see, et 4.-7 koht läks jagamisele nii “uute kui vanade” vahel – 1ag, 1mp, 3mg, 3ap. Õnnitlused kõigile osalejatele ning edu järgmistes voorudes! Järgmine mälumäng toimub 14.11.2013.

25. oktoobril toimus Räpinas kutsekoolidevaheline õpetajate mälumäng. Tegemist on Eesti vanima järjepideva mälumänguga. Eelmise aasta hooaeg oli aianduskooli meeskonnale üliedukas ja see seeria tundub jätkuvat – taas saavutati esikoht. Meeskonda kuulusid “vanad kalad” Huko Laanoja, Reti Randoja-Muts, Malle Terepson ja Valdur Truija ning asendusliikmena Ulvi Mustmaa.  Kaks “soolot” tegi Huko Laanoja – mälumängus tähendab see, et vastust teab vaid üks võistkond ning võistkonnasiseselt teatakse jälle, kes selle konkreetse vastuse taga on. Õnnitleme ja rõõmustame!

15. oktoobril toimus traditsiooniline Räpina Sügisjooks, kus aianduskooli võistkond jagas üldarvestuses 3.-4. kohta, kuid oma klassiarvestuses oli esimene.
Aitäh, Kärt, Margit, Lisa, Maris, Jürgen, Mairold, Sten ja Timmo! Aitäh ka kõigile ergutajatele-virgutajatele!

TULEKUL: