Põnnid looduses

13. ja 14.mail toimus aianduskooli eestvedamisel loodushariduse projekt „Põnnid looduses“. Lasteaia lapsed käisid õpetaja Urmas Roht`i juhendamisel Valgesoo rabas loodusmatkal, kus õpiti tundma raba ja seal kasvavaid taimi. Samuti tutvuti põlismetsa loomastiku ja taimestikuga. Peale matka ootasid töötoad Räpina Aianduskoolis. Õpetaja Liisi Kont rääkis mullast ja taimedest, lastel oli võimalus mulda pista erinevaid seemneid. Potidesse külvatu võeti koju kaasa, et jälgida taimede tärkamist ja edasist kasvu. Õpetajad Õnne Rämmann ja Merike Aomets tutvustasid lastele erinevaid õisi ja vilju, mis läbi mikroskoobi vaadatuna said selgeks hoopis teisest küljest. Looduspäev lõppes liikumismängudega. Suur tänu lasteaedadele, kes projektist osa võtsid ning Hasartmängumaksu Nõukogule projekti toetamise eest!