PÄEVALIILIAD JT. KODUAIA LILLED. 20.juuli 2012

Õppepäeva põhiteemaks on päevaliiliad. Päevaliiliate kõrval tutvustatakse ka perekond Kaarna aias kasvavaid teisi koduaia lilli.

Õppepäeval osaleja saab teadmisi päevaliiliate omapärast ja mitmekesisusest, suvise hoolduse põhitõdedest ja ümberistutamisest. Praktikud annavad põgusa, kuid huvi tekitava ülevaate  ka mitmetest teistest koduaia lilledest.

Soovitame päevateemalisi küsimusi juba kodus valmis mõelda. Iga osaleja saab vastuse oma küsimustele ja boonusena lisaks näpunäiteid, nõuandeid ning grupikaaslaste kogemusi.

Õppepäeva ülesehitus:

I osa 10.00-12.15 Päevaliiliad:

• suvine hooldus
  • suvine ümberistutamine
  • tõusmete kasutamine toiduks
  • küsimustele vastamine ja nõuanded

12.15- 13.00 Piknik osaleja kaasavõetud piknikukorvist

II osa 13.00-15.15 Koduaia lilled:

• ülevaade perekond Kaarna koduaia lilledest
  • lillede hooldamine
  • sina küsid-mina vastan (ikka koduaia lilledest)

Kell 15.15-15.45 Kokkuvõte õppepäevast, arutelu.

Õppepäeva läbiviija-lektor: Räpina Aianduskooli koostööpartner Lembit Kaarna, OÜ Aiasõber tegevjuht
Aeg ja koht: reede, 20.juuli 2012. Õppepäev toimub Aiasõbras.
                   Väljasõit Räpina Aianduskooli Jõe tn. 4 õppehoone eest kell 8.30

Osalustasu: 30 €

NB!   Riietuda vastavalt ilmale.