Õppemajanditehnika

“Hariduse infrastruktuuri arendamine” meede ,,Kutseõppeasutuste õppekeskkonna kaasajastamine“

Projekti nimi: Õppemajandi tehnika ja seadmete soetamine

Projekti number: 2.5.0200.08-0008

Projekti kestvus: 01.05.2008 – 31.03.2009

Projekti eesmärgid: õppemajandi arendamise kaudu võimaldada aianduse valdkonnas õppivatele õpilastele paremate võimalustega õppe- ja harjutuskohta. Põllutöömasinate tundmine on aianduse eriala õppijatel õppekavas üks olulisi mooduleid. Uue tehnika soetamisel ja rakendamisel paraneb õppemajandi efektiivsus. Õpilastel on võimalus praktiseerida kaasaegses õppemajandis ning osaleda efektiivselt korraldatud tootmisprotsessis.

Projekti tegevused: soetatud tõstukiga ratastraktor Valtra A82, lisaks on soetatud kolme-hõlmaline pöördader, randaal, kultivaator, taimekaitseprits, kartulikoristusmasin ja transportimiseks kaubik-kombi.

Projekti kogumaksumus: 1 307 610 krooni

ERF toetus: 976 731 krooni