Õppekorraldus Räpina Aianduskoolis 16.03.-15.05.2020

Seoses tekkinud eriolukorraga riigis, on Räpina Aianduskool suletud 16. märtsist – 15. maini 2020.

Kõik sellele perioodile planeeritud kaugõpilaste sessioonid jäävad ära, neile distantsõpet ei toimu. Ärajäänud sessioonid tõstame võimalusel selle õppeaasta lõppu või sügissemestrile. Õppetöögraafiku muudatus siin (muudetud 27.04.20).

Päevase õppe õpilased on kaks esimest nädalat koduõppel ja jälgivad tunniplaani, e-posti ja Tahvlit. Alates 30. märtsist saavad õpilased võimalusel teha praktikaid.

Kooli õpilaskodud on samuti suletud 16. maini 2020 (kui ei ole muid kokkuleppeid). Majutus algab 17. mail 2020 kell 8 vastavalt õppetöögraafikule.

Täpsem info on õpilastele saadetud e-postiga. Kõik uus info jagatakse samuti e-kirjaga.

Elame keerulise perioodi üle ja saame selle võrra tugevamaks kooliks!