Õppeasutuse praktikasüsteemide arendamine

Maastikuehituse, aianduse ja floristi õpetajate kahepäevane õppekäik Hiiumaa Ametikooli

Õppekäik toimus 2.-3. mai Hiiumaal. Külastati Hiiumaa Ametikooli ja ühte floristi ja aianduse ettevõtet.

Õppekäik aianduse eriala praktikaettevõtetesse
Projekt „Tööandjate ja õppeasutuste koostöö toetamine praktikasüsteemi arendamisel“ toimus 05.03.2019 aianduse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse.
Külastati kolme ettevõtet: Nurmiko AK OÜ, Hortes OÜ ja Tallinna loomaaed.

28.august 2019 toimub aianduse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse. Külastatakse kolme ettevõtet: Flores Aed OÜ, Kloostrimetsa Puukool OÜ ja Kadrioru Park.

Õppekäik floristika eriala praktikaettevõtetesse
Projekt „Tööandjate ja õppeasutuste koostöö toetamine praktikasüsteemi arendamisel“ raames toimub 01.03.2019 floristika eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse.
Külastatakse kolme ettevõtet: Flower Street OÜ, Lillemaagia OÜ ja Rikets Tootmine OÜ.

13.09.2019 toimub floristika eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse. Külastatakse kolme ettevõtet: Aita Liiva Lilled OÜ, Lilleait OÜ, Lilleoaas OÜ ja Shishi AS.

Õppekäik maastikuehituse eriala praktikaettevõtetesse
Projekt „Tööandjate ja õppeasutuste koostöö toetamine praktikasüsteemi arendamisel“ raames toimub 08.03.2019 maastikuehituse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tartu praktikaettevõtetesse.
Külastatakse kolme ettevõtet: Uma Tara OÜ, Floreas Viljandi OÜ ja Ikodor OÜ.

06.09.2019 toimub maastikuehituse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse.
Külastatakse kolme ettevõtet: Korol Maastikuehitus OÜ, Watson Hooldus OÜ ja Pärtli Paas OÜ.

Õppekäik keskkonnakaitse eriala praktikaettevõtetesse
Projekt „Praktikasüsteemi arendamine“ raames toimub 29.03.2019 keskkonnakaitse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tartu praktikaettevõtetesse.
Külastatakse kolme ettevõtet: Eesti Maaülikool, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed ja SA Teaduskeskus AHAA.

03.10.2019 toimub keskkonnakaitse eriala õpilaste ja kutseõpetajate õppekäik Tallinna praktikaettevõtetesse.
Külastatakse kolme ettevõtet: Eesti Loodusmuuseum ja AS Tallinna Vesi.

Räpina Aianduskooli praktikajuhendajate ühisseminar.

Seminar toimub 17.jaanuaril 2019

PÄEVAKAVA:

09.00 – 10.00 Kogunemine, registreerumine, tervituskohv.

10.00 – 10.05 Seminari avamine – Kalle Toom, RAK direktor

10.05 – 10.30 Kooli arengutest 2019 – Kalle Toom, RAK direktor

11.00 – 12.00 Innovaatilised mänguasjad Räpina Aianduskoolis:

FarmBot (peenrarobot) Aleksei Raud, IT tugi;

Vertikaalne taimekasvatus – Urmas Roht, õppemajandi juht

12.00 – 13.00 Lõuna

13.00 – 14.30 Parim praktikantKristjan Otsmann, Selge Pilt OÜ

14.30 – 14.40 Paus

14.40 – 16.00 Ettevõtjatel on võimalus tutvustada õpilastele oma ettevõtet ning praktikatingimusi.

Seminaril osalemine tasuta.

Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Riik.