Õitsejad 18. mail

Krõbedatest öökülmadest hoolimata õitsevad veel koolimaja parkla kõrval Sahhalini kirsipuu ja hondo magnoolia. Kohe-kohe on puhkemas õied Slippenbachi rododendronil ja riburada varsti ka paljudel teistel rododendronitel. Järjest õitsevad tulbid, nartsissid, hüatsindid ja teised sibullilled nii istutusaladel kui lillekollektsioonis. Ka kiviktaimlas  on palju imeilusaid õitsejaid. Pargis õitsevad kuldsõstar, magesõstar.  Vahtrad õitsevad rikkalikult ning peatselt puhkevad õied toomingatel. Juudapuulehikudki hakkavad nii koolimaja taga, kasvuhoone kõrval kui aednikumaja lähedal lähipäevadel õitsema.

Leidke aega teha jalutuskäik pargis ja kollektsioonaias, nautida sooja ilma ning linnulaulu, värsket õhku ja õiteilu!

Ille Rämmer, pargiaednik

Õitemeri kasvuhoones 17. mail. Foto: Lüüli Kiik