Noor Meister tuleb taas!

Kas tead, mis on Noor Meister? Aga kes on mehhatroonik? Mis tööd teeb florist? Mis vahe on pagaril ja kondiitril? Kus saab õppida juuksuriks? Mida valmistab tisler? Kuidas valmivad Facebooki reklaamid ja vinged kodulehed? Miks on maastikuehitaja eriala eriti raju?

Vastused nendele küsimustele ja palju muud põnevat leiad 6.–7. märtsil toimuval kutsehariduse suursündmusel Noor Meister 2015. Kaheks päevaks koondub Tallinnasse Eesti Näituste messikeskusesse kogu Eesti kutseharidus.

Toimuvad kutsemeistrivõistlused 25 alal, kus mõõtu võtavad pea 350 kutseõppurit ning selgitatakse välja parimatest parimad. Arvesse lähevad kiirus, täpsus ning omandatud teadmised ja oskused.

Just Sinule on mõeldud 10 töötuba, kus saad oma käega proovida erinevaid ameteid ja töövõtteid. Noored juuksurid õpetavad näiteks tegema moodsaid punutisi, tervise töötoas saad selgeks esmaabivõtted, robootika-huvilised saavad uudistada kaugjuhitavaid roboteid ja autofännidel avaneb võimalus lausa auto värvimises kätt proovida! Lisaks veel palju muud põnevat!

Kutseharidusemessil osalevad 31 ametikooli üle Eesti, kelle käest saad küsida infot, mida ilusad reklaamid ei kajasta.

Ja mis kõige olulisem, sissepääs suursündmusele Noor Meister 2015 on kõigile huvilistele TASUTA! Kas pole lahe?

Tule ja vaata oma silmaga, kuidas sünnivad meistrid! Proovi erinevaid ameteid! Saa tuttavaks koolidega ja leia endale sobiv eriala!

Uuri lähemalt: www.noormeister.ee ja liitu üritusega: bit.ly/NoorMeister2015

NM15 foto