Noor Meister 2014

Noor Meister tuleb taas!

Kas tead, mis on Noor Meister? Aga kes on mehhatroonik? Mis tööd teeb florist? Mis vahe on pagaril ja kondiitril? Kus saab õppida juuksuriks? Mida valmistab tisler? Kuidas valmivad Facebooki reklaamid ja vinged kodulehed? Miks on maastikuehitaja eriala eriti raju?

Vastused nendele küsimustele ja palju muud põnevat leiad 7.–8. märtsil toimuval kutsehariduse suursündmusel Noor Meister 2014. Kaheks päevaks koondub Tallinnasse Eesti Näituste messikeskusesse kogu Eesti kutseharidus.

Toimuvad kutsemeistrivõistlused 24 alal, kus mõõtu võtavad rohkem kui 300 kutseõppurit ning selgitatakse välja parimatest parimad. Arvesse lähevad kiirus, täpsus ning omandatud teadmised ja oskused.

Just Sinule on mõeldud 10 töötuba, kus saad oma käega proovida erinevaid ameteid ja töövõtteid. Noored juuksurid õpetavad näiteks tegema moodsaid punutisi, tervise töötoas saad selgeks esmaabivõtted, robootika-huvilised saavad uudistada kaugjuhitavaid roboteid ja autofännidel avaneb võimalus lausa auto värvimises kätt proovida! Lisaks veel palju muud põnevat!

Kutseharidusemessil osalevad 32 ametikooli üle Eesti, kelle käest saad küsida infot, mida ilusad reklaamid ei kajasta.

Lisaks hoiab tuju üleval meeleolukas lavaprogramm. Ja mis kõige olulisem, sissepääs suursündmusele Noor Meister 2014 on kõigile huvilistele TASUTA! Kas pole lahe?

Tule ja vaata oma silmaga, kuidas sünnivad meistrid! Proovi erinevaid ameteid! Saa tuttavaks koolidega ja leia endale sobiv eriala!

Räpina Aianduskooli esindavad kutsevõistlustel “Noor Meister ” maastikuehituse erialal Kristjan Freirik ja Mairold Mänd (mõlemad 3mp kursuselt), floristika erialal Brigitta Allemann, Jane Sidron…

Hoiame neile pöialt!

Uuri lähemalt www.noormeister.ee ja tule kohale!

NM14 foto