Mittestatsionaarsesse õppesse vastu võetud

Kõikide erialade nimekirjad lisanduvad järjest 25. augustiks 2021.

Õpilased, kes veel ei ole kinnitatud õppima asumist, palun saatke kinnitus: vastuvott@aianduskool.ee.Täiendav lisainfo õppekorralduse kohta saabub lähiajal elektroonselt. Küsimused saavad vastuse: karin.kask@aianduskool.ee 

AEDNIK

AE21-42-M1 (1. õppesessioon 13.–17. september 2021)

  1. Akkermann, Ingrid
  2. Allikas-Hallikas, Ene
  3. Bristol, Lelet Katrin
  4. Everst, Evelin
  5. Grossberg, Ragnar
  6. Ivanov, Annela
  7. Joost, Liis
  8. Karron, Elina
  9. Kelk, Karmen
  10. Laks, Jane
  11. Lepp, Kairi
  12. Lepp, Triinu
  13. Luik, Kairi
  14. Luik, Liisi
  15. Põldmaa, Ülle
  16. Rekker, Linda
  17. Salumets, Mairi
  18. Sarv, Elein
  19. Schön, Anneli
  20. Sepp, Sigrid
  21. Sirelpuu, Sille
  22. Soon, Raimond
  23. Tammearu, Tene
  24. Tammeleht, Katrin
  25. Tiiman, Nele
  26. Vagula, Kris
  27. Vallas, Birgit
  28. Veermets, Ingrid
  29. Vetevoog, Silja
  30. Virro, Helen
  31. Värnik, Külli

AE21-42-M2 (1. õppesessioon 20.–24. september 2021)

  1. Arolepp, Evelin
  2. Asu, Garolin
  3. Ilves, Marika
  4. Kaasik, Maiu
  5. Kallas, Kristiina
  6. Lillepalu, Triin
  7. Lillipuu, Heli
  8. Narusk, Liis
  9. Ojasaar, Annika
  10. Pent, Annely
  11. Pärn, Maimu
  12. Roosimäe, Kersti
  13. Zavjalova, Jelena
  14. Tammepõld, Astrid
  15. Tilk, Ursel
  16. Tõniste, Riina
  17. Viigi, Kaarel
  18. Väinsalu, Pille-Riin

NOOREMAEDNIK

AN21-31-M (1. õppesessioon 25.–29. oktoober 2021)

  1. Kivirand, Kristina
  2. Liba, Kairi
  3. Marsh, Kristina
  4. Pajuste, Merje
  5. Raudberg, Kairi
  6. Sinisalu, Evelin
  7. Tahk, Ireen
  8. Talving, Tirje
  9. Treier, Anneli
  10. Vares, Triin
  11. Vodi, Kaja

FLORIST

FL21-42-M (1. õppesessioon 20.–24. september 2021)

  1. Djatšok, Triin
  2. Dvorjanski, Liis
  3. Hõbemägi, Katrin
  4. Illak, Annely
  5. Jermann, Birgit
  6. Kalmet, Pirgit
  7. Karpova, Laura
  8. Kerb, Kerli
  9. Loo, Anu
  10. Madaloja, Marge
  11. Musta, Merit
  12. Mõtsar, Jaanika
  13. Mõttus, Janette
  14. Ojala, Varje
  15. Paisoots, Neda
  16. Paju, Signe
  17. Petrova, Anastasia
  18. Puusalu, Leanne
  19. Põhjala, Marju
  20. Rops, Ingrid
  21. Rosenberg, Riina
  22. Saakjan, Olga
  23. Sonberg, Jüri
  24. Šamarin, Kelly
  25. Ševtsova, Olesja
  26. Tamm, Ingrid
  27. Tuulemets, Anu Annikki
  28. Vaarik, Kadri
  29. Vau-Mõtsar, Inga
  30. Vegner, Irina
  31. Võsu, Keidi

KESKKONNAKAITSE

KK21-52-M (1. õppesessioon 20.–24. september 2021)

  1. Aasa, Kristina
  2. Aleksejeva, Aljona
  3. Argos, Andres
  4. Artemjeva, Jekaterina
  5. Ellik, Liis
  6. Grauen, Marta
  7. Hallisk, Evelin
  8. Hanson, Reet
  9. Hunt, Merit
  10. Jaama, Jaago
  11. Kaik, Kätri
  12. Kasemets, Anneli
  13. Keel, Jane
  14. Kena, Mariete
  15. Kiviloo, Triinu
  16. Kuusmaa, Silvia
  17. Kõrgmaa, Triin
  18. Laur, Janeli
  19. Madar, Irene
  20. Malkov, Eeva-Maria
  21. Mirka, Tairi
  22. Must, Merli
  23. Nigulas, Kristi
  24. Puur, Aivar
  25. Pärnoja, Marika
  26. Raudsepp, Jane-Liis
  27. Saviots, Kertu
  28. Suss, Halja
  29. Teemant, Jaanus
  30. Türna, Merilin
  31. Valli, Malle
  32. Veermets, Peep
  33. Volmer, Kathrina

MAASTIKUEHITAJA

ME21-42-M1 (1. õppesessioon 01.–05. november 2021)

  1. Adelbert-Juurik, Karin
  2. Engel, Marge
  3. Helemäe, Henri
  4. Irašin, Kaisa
  5. Janno, Anne
  6. Kaldoja, Merily
  7. Kelt, Aivar
  8. Kiisler, Piret
  9. Koolmeister, Triin
  10. Koopuu, Siret
  11. Koppel, Annely
  12. Kukk, Kirsike
  13. Kuusk, Alex
  14. Kõnnusaar, Kati
  15. Meldre, Kertu
  16. Meldre, Mario
  17. Oll, Tuuli
  18. Praks, Enn
  19. Puidak, Merlin
  20. Pällo, Mari-Liis
  21. Raudsepp, Signe
  22. Reinula, Paul
  23. Salumets, Kristian
  24. Sell, Oksana
  25. Soggar, Ragne
  26. Šeffer, Merve
  27. Tomson, Jana
  28. Toonekurg, Maarja
  29. Vaasma, Imbi
  30. Veiler, Mirjam
  31. Villak, Janek

ME21-42-M2 (1. õppesessioon 08.–12. november 2021)

  1. Anier, Leanika
  2. Arula, Indrek
  3. Duntau, Mihhail
  4. Janson, Pille
  5. Jurs, Dairi
  6. Kiilaspä, Priit
  7. Kumar, Kai
  8. Liik, Elle
  9. Ojala, Varje
  10. Pinnonen, Siim
  11. Raudla, Ain
  12. Raudsepp, Piret
  13. Riener, Egeth
  14. Soovik, Maarika
  15. Valgemäe, Mari
  16. Valdma, Tuuliki

NOOREM-MAASTIKUEHITAJA

MN21-31-M (1. õppesessioon 08.–12. november 2021)

  1. Juurik, Kätlin
  2. Kodanik, Sheila
  3. Koskelainen, Kelin
  4. Lall, Reet
  5. Metsoja, Jane
  6. Nahkor, Noora
  7. Possul, Kaidi
  8. Raudsepp, Piret
  9. Roosipuu, Irene
  10. Sadulsepp, Arvo
  11. Sepp, Jaco-Lembit
  12. Teesalu, Toomas
  13. Toomsalu, Ragnar
  14. Vilde, Danita

TEKSTIILKÄSITÖÖ

TK21-42-M1 (1. õppesessioon 20.–24. september 2021)

  1. Adamson, Ele
  2. Eessaar, Keidy
  3. Elken, Ave
  4. Jaska, Kadri
  5. Luuk, Elerin                     
  6. Oja, Iris  
  7. Olle, Kadri                               
  8. Paat, Triin
  9. Reks, Leana
  10. Repnau, Anna
  11. Vaik, Anne                           
  12. Valvik, Ingrit         
  13. Voog, Birgit                        

TK21-42-M2 (1. õppesessioon 27. september–01. oktoober 2021)

  1. Bahmatšev, Tiina
  2. Blaubrük, Ille
  3. Ein, Dea
  4. Kangur, Karin
  5. Karin, Triin                                                     
  6. Kiss, Vivika                                       
  7. Mitrovski, Anzelika                                            
  8. Noormägi, Terje                                                                               
  9. Raudsepp, Riina 
  10. Rumvolt, Riina                                                                                      
  11.  Virro, Külli                                                    

Õppetöögraafiku leiate kodulehelt Õpilasele>Õppekorraldus>Õppetöögraafik 2021/2022. õa

Tere tulemast Räpina Aianduskooli!