Makrameetehnika kasutamine käsitöötoodete valmistamiseks

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: 03.11 – 17.11.2019 Koolituspäevad on P 3. nov., L 16. nov. ja P 17. november algusega kell 9.00
Maht: 40 ak tundi (millest 30 kontakttundi, 10 ak t iseseisev töö)
Koolitaja: Ulve Kangro

Sihtgrupp: Erialase hariduseta oskuskäsitöö valdkonnas tegutsevad ettevõtjad ja nende töötajad, kes vajavad oma toodangu mitmekesistamiseks, atraktiivsemaks muutmiseks ning müügiks ettevalmistamiseks täiendavaid oskusi.
Koolitusel ei saa osaleda inimesed, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal. Koolitusel ei saa osaleda õpetajad.

Õpiväljundid:
Kursuse läbinu valdab makrameetehnikat ja valmistab sellest turundamisvalmis toote või kasutab tehnikat olemasolevate toodete täiustamiseks.

Hind: Osalejale tasuta, rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi vahenditest tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames haridus- ja teadusministri 10.09.2019 käskkirja nr 1.1-2/19/257 alusel.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega

Andmed koolitusel osaleja kohta:

Aadress *
E-post *
Aeg:
Koht
Põhjendus ja lisainfo *

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Õppegrupi moodustamisel eelistab komisjon sihtgruppi kuulujaid.