Maaeluminister tunnustas teenetemärgiga 74 inimest

Maaeluminister Tarmo Tamm andis reedel, 2. novembril Maaeluministeeriumi 100. aastapäevale pühendanud üritusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 62 hõbedast ja 12 kuldset ministeeriumi teenetemärki.
Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest põllumajanduse, toidutööstuse, maaelu või maaettevõtluse edendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse eduka tegutsemise eest põllumajanduse, toidutööstuse, maaelu või maaettevõtluse edendamisel.
Meie kooli töötajatel oli au saada kaks hõbedast medalit:
Siina Ilves, Räpina Aianduskooli agronoom
Andi Normet, Aianduskooli vilistlane ja endine lillekasvatuse õpetaja

Koolipere on uhke tunnustuse üle ja liitub õnnesoovidega.

Foto: Terje Atonen, Maaeluministeerium