Loodusteemaline omaloominguvõistlus “Loomerõõm”

Räpina Aianduskool kuulutab välja loodusteemalise omaloominguvõistluse „Loomerõõm”.

Joonistusvõistlus 

III-IV ja V-VI klassi õpilastelt ootame vabalt valitud tehnikas töid autori unistuste aiast, tema lemmiktaimedest või südamelähedasest nurgakesest looduses.  

Kirjandivõistlus 

VII-VIII, IX-X ja XI-XII klasside õpilastelt ootame kirjandeid teemadel „Kõnnin oma unistuste aias”, „Minu vanaema/ema aed (õunapuu, lillepeenar)”, „Ühe koduaia lugu”. Kuna nii mõnigi koduaia või -metsa puu on olnud tunnistajaks sündmustele, mis on autori lähedaste elu muutnud, võiks oma  kirjandis ühendada puu ja inimeste saatuseloo. Sobiva pealkirja oma loole valib kirjutaja ise.

Tähtaeg ja andmed

Töid ootame hiljemalt 5. maiks 2017. a. Tööle lisada kooli ja autori nimi,  klass, autori kontaktandmed ja juhendaja nimi.

Autasustamine

Parimate tööde autoreid ootavad auhinnad, mis antakse üle Räpina linna Hea Kodu päevade tunnustamisõhtul  26. mail 2017. a.

Kõik loodus- ja  kirjandushuvilised õpilased ja õpetajad on oodatud teile sobival ajal meie kooli, linna ning Põlvamaa loodusega tutvuma. Oleme teile meeleldi abiks, kui võtate meiega eelnevalt kontakti (kool@aianduskool.ee).

Võistlus on lõppenud! Vaata tulemusi.