Viinapuude sügisene lõikus algajale

Maht: 8 akad. tundi
Hind: 75€
Koolitaja: Sirje Tooding – endine Räpina Aianduskooli kutseõpetaja, ettevõtja

Sihtgrupp: Alustavad viinamarjakasvatajad. Aiandushuvilised.

Õppepäeva ajakava:
9.00 – 11.00 õppetegevus klassis
11.00 – 11.15 paus
11.15 – 13.30 Õppetegevus aias
13.30– 14.10 lõuna
14.10. – 16.10 õppetegevus J.Kivistiku aias

Õpiväljundid.

Koolituse läbinu:

1. Valib koduaeda sobiva viinapuu võratüübi.
  2. Lõikab erinevas vanuses viinapuid.
  3. Paljundab viinapuid pistokstega
  4. Kaitseb taimi ebasoodsate talvetingimuste eest.

Osalejal palume kaasa võtta: töökindad,  riietuda vastavalt ilmastikule aeda minekuks (sh. jalanõud, vihmakeep).

Koolitusjuht: Eda Gross, tel. 5346 1209

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Õppegrupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õigus kursuse algust edasi lükata või ära jätta.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalmise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud täienduskoolituse õppekorraldusega ja ÕK_Viinapuude sügislõikus algajale ,
sh olete teadlik, et vastavalt õppekorralduse punktidele 7.5 ja 7.6 säilib kursusele kohale ilmumata jätmise ja katkestamise korral täiemahuline koolitusarve tasumise kohustus.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õiguse kursuse algust edasi lükata või koolitus ära jätta.

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Õppegruppi arvamine toimub avalduste laekumise järjekorras. Koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust kindlasti e-posti teel ühendust.
Võimalike lisaküsimuste korral pöörduge julgesti e-maili või telefoni teel koolitusjuhi poole!

Õppegrupis vabu kohti veel: 14

Registreerumine lõppenud