Toimusid Liivimaa kutsekoolide õpilaste sügismängud 2016

Reedel, 11. novembril toimusid Tartu Kutsehariduskeskuses Liivimaa kutsekoolide õpilaste sügismängud.
Seekord osalesid 10 kooli 4-liikmelised võistkonnad H. Elleri nimelisest Tartu Muusikakoolist, Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Võrumaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist, Räpina Aianduskoolist, Viljandi Kutseõppekeskusest, Valgamaa Kutseõppekeskusest, Tartu Kunstikoolist ja Tartu Kutsehariduskeskusest (Tartu KHK).

Liivimaa kutsekoolidel on meeldiv traditsioon teisi koole külastada, kogemusi jagada ja üksteisega mõõtu võtta. Sügismängude  eesmärgiks on luua uusi kontakte, vahetada kogemusi ja veeta meeldivalt koos võisteldes ja seltskondlikke mänge mängides aega.

Sügismängud korraldas 2015. aasta võitja Tartu KHK. Võistlusülesanneteks olid seekord orienteerumismäng, teatejooks ja kinniseotud silmadega pannkoogitaigna valmistamine. Kodutööks aga kooli tutvustamine teleturu stiilis.

Allikas: Tartu Kutsehariduskeskus

Sügismängud 2016 võitis Järvamaa Kutsehariduskeskuse võistkond, kellele anti üle karikas ja rändauhind (klaasist põrsas) ning austav ülesanne korraldada järgmised sügismängud.
Kõik teised osalenud koolid pälvisid Tartu KHK direktori tänukirja osalemise eest Liivimaa kutsekoolide sügismängudel.

Räpina Aianduskooli esindasid tublilt Ragne Nazimov, Kätlin Kiima, Kersti Sagim ja Timo Sild. Õpilasi juhendas huvijuht Heini Lumpre.

Oli üks tore päev. Aitäh korraldajatele! 🙂